Eğitimlerimiz

Ülkemizde önemi  anlaşılmaya başlayan  bilgi güvenliği farkındalığı. Bilgi Sistemlerini bünyesinde barından şirketler ve firmalar için  oldukça önemlidir. Bilgi Sistemlerinin içerisinde bulunan bilgi ve verilerin güvenli bir şekilde tutulması ve hiçbir şekilde dışarı sızdırılmaması için farkındalık gerekmektedir. Sadece Bilgi Sistemleri ile sınırlanmayacak olan farkındalık fiziksel ortamlar için de geçerlidir. Bu nedenle eğitimlerimize kısa bir süre içerisinde başlamış bulunmaktayız. Siber güvenlik alanı için de son derece önemli bir konuyu teşkil ettiğinden dolayı bu eğitimin doğru bir şekilde alınması gerekmektedir. Herhangi bir yanlış eğitim Bilgi Sistemlerinin yanlış yönetilmesine ve buna bağlı olarak da güvenlik açıklarıyla karşılaşılmasına yol açacaktır.

Siberprime firmamız adı altında verdiğimiz bu eğitimler ile birlikte birçok müşterimiz kendi Bilgi sistemleri içerisinde farkındalık sağlayarak güvenlik risklerini en aza indirme yolunda önemli bir adım attılar. Bilgi güvenliği farkındalığı eğitimi ile birlikte herhangi bir soruna karşı nasıl bir çözüm uygulayabileceğini öğrenen müşterilerimiz ve çalışanları  risk seviyelerine düşürdüler. Uzman kişilerce verdiğimiz eğitimler son derece tecrübeye ve profesyonelliğe dayanmaktadır. Siber güvenlik gibi ciddi bir konunun hiçbir şekilde basite kaçmadığını ve üzerine gidilmesini savunan bir firma olarak eğitimlerimizin  kalitesinin önemli olduğunu ve bu nedenle sürekli yenilenmeyi hedefleyen bir bakış açısıyla eğitimlerimizi çağın gerekliliklerine uygun hale getiriyoruz. . Bilgi sistemleri ve diğer teknolojik ortamlar için de fayda sağlanabilecek güvenlik danışmanlığı vermekteyiz.

Siberprime firmamız adı altında verdiğimiz eğitimlerimizin ücretleri de oldukça ekonomiktir. Uzun bir süredir verdiğimiz bu eğitimlerimiz ile birlikte müşterilerimize çok daha güvenli bir Bilgi Sistemleriye nasıl sahip olacaklarını ve güvenlik alanı ile ilgili farkındalığı öğretmekteyiz. Bilgi güvenliği farkındalığı eğitimi olarak sadece tek bir konuya odaklanmayarak müşterilerimizin geniş bir çerçeveden bakmalarını sağlamaktayız. Kurulacak olan ya da kurulmuş bütün Bilgi Sistemlerilerin bilgi güvenliğinin sağlanması için oldukça önemli bir eğitimi Siberprime firmamız olarak müşterilerimize vermekteyiz. Siber güvenlik konusunda elde ettiğimiz tecrübemiz ile birlikte müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmalarımıza ve araştırmalarımıza devam etmekteyiz.