Siber Güvenlik Danışmanlığı

Günümüzdeki İnternet kullanımının her geçen gün artması ile birlikte siber güvenlik sorunları da beraberinde gelmektedir. Bizler de Siberprime olarak siber güvenlik danışmanlığı hizmetlerimiz ile birlikte müşterilerimizin Bilgi Sistemlerilerinin ömür boyu güvenli kalmasını sağlamaktayız.

Kurulan çoğu Bilgi Sistemleri standart prosedürler gereği basit bir şekilde açılarak kullanıma başlanmaktadır. Hiçbir şekilde güvenlik ile ilgili alınmayan hizmetler doğrultusunda da bu siteler zaman içerisinde çeşitli virüs ve hack saldırılarına maruz kalabilmektedir. Böylelikle de Bilgi Sistemlerinin kullanılabilir kalması pek mümkün olmamaktadır. Bu durumda ise siber güvenlik hizmetleri, Bilgi Sistemleri güvenliği ile ilgili hiçbir bilgisi olmayan kişilerin ve şirketlerin imdadına yetişmektedir. Siberprime firması olarak uzun bir süredir verdiğimiz bu hizmet ile birlikte müşterilerimizin en iyi hizmeti alması için çaba göstermekteyiz. Bilgi Sistemlerilerin güvenliği ile sınırlı kalmayarak her türlü bilgi sistemleri ve teknolojik ortamlar için de faaliyet göstermekteyiz.

Özellikle şirketlerin bu konuda isteği ve ihtiyacı çok daha fazla olmaktadır. Genelleyecek olursak kurumsallaşan her platformun siber güvenlik danışmanlığı alması şarttır. Bünyemizde bulunan alanında uzman kişilerce bu danışmanlık hizmetini profesyonelce vermekteyiz. Danışmanlık hizmetlerimiz içerisinde genel olarak site güvenliği ya da site içi belirli bir bölüm güvenliği de sağlanmaktadır. Örneğin e-ticaret sitelerindeki ödeme sistemi ya da site içi giriş çıkış etkinliklerinin korunması gibi çok çeşitlilikte bulunan siber güvenlik faaliyetlerimiz bulunmaktadır. İnternetin hayatımıza girdiği günden beri insanların alışveriş gibi temel ihtiyaçlarını bile İnternetten yapması siber saldırıların da önünü açmıştır. Siberprime olarak bu açığı fark ederek hızlı bir şekilde hizmetlerimizi bütün müşterilerimize açmış bulunmaktayız.

Siber güvenlik danışmanlığı olarak verdiğimiz hizmet içerisinde bazı testler de yapılmaktadır. Eğer var olan bir siber saldırı var ise bunun nereden ve nasıl gerçekleştiğini fark ederek sitenin açığını kapatmaktayız. Oldukça profesyonelce gerçekleşen bu çalışma ile birlikte bundan sonraki herhangi bir siber saldırıda zarar görülmesi ya da sitenin etkilenmesi tamamen engellenmektedir. İnternet üzerinde faaliyet gösterdiğimiz bu hizmetlerimiz ile Siberprime olarak müşterilerimizce çok fazla tercih edilmekteyiz. Günümüzde bulunan çoğu şirketin İnternet ayağında destek sağlayarak uzun ömürlü bir güvenlik ağı oluşturmaktayız. Bilgi sistemlerinin ve diğer bütün teknolojik ortamların sağlıklı bir şekilde faaliyet göstermesini sağlamaktayız. Böylelikle siber güvenlik alanında hiçbir şekilde sorun yaşanmamaktadır.